Sidevahendite ja lisaseadmete hooldus ning müük.
Aastra, 2N®, Siemens, Nortel, Gigaset, Konftel jne.

Uuendame Hicom 100E jaama HiPath 3000 V9.0 VoIP lahenduseks

 

Kas teadsite, et Teid pikka aega teeninud vahendusjaam Hicom vajab hädasti uuendamist?

Teda vaevab "vana telefonijaama" probleem, mis sagedasti väljendub selles, et Te ei saa oma telefonijaamalt kõike, mida vajate.

Ta on kapriisne ning vahel ei tööta. Puudub tootja tehniline tugi ning kui peaks varuosa vaja minema, siis varuosa leidmisel on see tõenäoliselt kasutatud ja ilma garantiita.

Ei, Te ei pea võtma ette kulukat telefonijaama välja vahetamist! Hicom 100E lihtsalt uuendatakse! Just praegu on selleks õige hetk!

Kohe koos tegutsedes saab uuendada telefonijaama soodustingimustel SIEMENS HiPath 3000 seeria uusimale versioonile V9.0. Võtke ELISTA hoolduskeskusega ühendust.

Uus versioon - uued võimalused

Tehniline progress liigub edasi. Ärge laske mööda võimalust kohe, just nüüd, võtta kasutusele tänapäeva sidelahenduste uusimad saavutused.

Uued võimalused on loodud, et lihtsustada Teie igapäevast tööd ning oluliselt vähendada kulusid ka äriks vajalikelt kõnedelt.

Ärge peljake uuendamist tellida. Uuendamine on lihtne ja soodne ning toimub väga kiiresti nii, et Teie igapäevane töörütm ei saa häiritud.

ELISTA hoolduskeskus on usaldusväärne partner. Meil on pikaajalised kogemused "vana telefonijaama" probleemi lahendamisel!


HiPath 3000 V9.0 uuendamise eelised

Soodne ja kiire

Uuendamine on palju soodsam võrreldes uue süsteemi hankimisega. Ära jäävad ka suuremad kulud koolitusele, kuna töötajate juurdunud harjumused on jätkuvalt kasutatavad. Lihtsalt juurde tuleb palju uusi võimalusi, millest igaüks leiab endale sobivad.

Kogu vajalik eeltöö tehakse ära ELISTA hoolduskeskuses. Kohapeal toimub kõik kiiresti kui 1-2-3. Igapäevane töö ei saa kuidagi segatud.

IP-telefonside ja VoIP kõned

Telefoniside suundub IP maailma - Teie liigute oma valitud tempoga

HiPathi ühendatud arhitektuur lubab kombineerida IP maailma paindlikkust ja laia teenuste hulka "klassikalise" telefonimaailma töökindluse ja usaldusväärsusega. Te võite valida kas minna täielikult üle IP-põhisele sidevõrgule või laiendada olemasolevat platvormi järk-järgult IP-põhiste lahendustega.

Millal, kuidas ja kui kiiresti IP platvormile üle minna on teie otsustada - teie investeeringud on kaitstud ja üleminek IP-põhistele sidelahendustele saab toimuda mugavalt ja ohutult. Kas või kohe täna!

HG1500 IP moodul on võtmesõnaks HiPath 3000 lahenduses IP funktsionaalsuse avamiseks. Pange tähele! Teile on jäetud vabad käed just sobival hetkel IP maailma liikumiseks. Te võite seda teha kohe baasosa kasutusele võtmise ajal või hiljem, kui täna ei ole olemasolev infrastruktuur veel VoIP valmis.

HG1500 lisamine süsteemi loob võimalused hakata kasutama IP abonente, IP jaamadevahelisi ühendusi kui ka IP ühendusi operaatorvõrguga. Toetatud on nii H.323, Siemens HFA kui ka järjest enam kasutust leidvad SIP protokolliga töötavad lahendused.

Seega tava-, DECT- ja digitaalsete süsteemitelefonide kõrval on Teie valik laienenud ka IP telefonide maailma. Siemensi valikust leiab igaüks oma:

 • SIEMENS OpenStage
 • SIEMENS optiClient 130 softphone
 • SIEMENS OpenScape PE softphone

Juhtmeta DECT raadiovõrgu lahenduste hulka on lisandunud HiPath Cordless IP, mis ühendab endas oma eelistega DECT standardil töötavad käsitelefonid ning teisalt IP võrku ühendatavad tugijaamad.

HiPath 3000 toetatud SIP Trunk lahendus on see, mis ühendab Teid soodsate VoIp kõnede maailma.

Kvaliteetsed OpenStage telefonid

SIEMENS on toonud turule uue telefonide seeria, mille hulgast leiavad sobivad nii need, kes eelistavad klassikalist digitaalset süsteemitelefoni kui ka need, kes eelistavad IP telefone.

Sama disaini ja omadustega telefon on pakkumisel nii digitaalliidesega kui ka IP liidesega.

Uute telefonide loomisel on SIEMENS pidanud silmas loogiliselt kulgevat disainijoont ja lihtsat kasutatavust.

Erilist rõhku on asetatud aga telefonide heli kvaliteedile.

Just selle seeriaga on SIEMENS taaskord näidanud oma kõrget kvaliteeti ning ilmekalt tõestanud, et ta ei lähe kaasa paljude teiste IP lahenduste tootjate "minna laskmise meeleoluga".

OpenStage tootesarjas on mudeliseeriad:

 • SIEMENS OpenStage T (TDM digitaalsed süsteemitelefonid)
 • SIEMENS OpenStage HFA (IP telefonid)
 • SIEMENS OpenStage SIP (SIP telefonid)

IP telefonid on saadaval nii 100BaseT kui ka Gigabit 1000BaseT liidesga.

CLIP sissehelistaja numbrinäit tavatelefonile

Kui Teil on ekraaniga tavatelefone nagu näiteks SIEMENS Euroset 5020, millel on seni jõude seisev CLIP sissehelistaja numbrinäidu tugi, siis pärast uuendamist saate anda sellele telefonile uue elu.

Nüüd saab see telefon näidata helistaja numbrinäitu ning juhul, kui teil jäi kõnele vastamata, seda meelde tuletada ning kohe pakkuda välja võimalus mõne nupuvajutusega tagasi helistada.

Toetatud on CLIP FSK, mis võimaldab lisaks helistaja numbrinäidule kuvada ekraanil ka helistava siseabonendi nime.

LCR hinnalt soodsama sideühenduse automaatne valimine

Automaatne LCR võimaldab alternatiivsete välisühenduste olemasolul luua lahendus, kus valitud numbrist või kellaajast sõltuvalt valitakse kõige soodsamat hinda pakkuv ühenduskanal.

Näiteks kõik võõrastele GSM numbritele valitavad kõned väljuvad 2N GSB BRI Gateway kaudu samal ajal, kui ettevõtte lühinumbriga GSM telefonile väljub kõne operaatori ISDN ühenduse kaudu kasutades ettevõtte sisese hinnaga privaatse lühivaliku teenust.

Või näiteks kõik üle ookeani suunduvad rahvusvahelised kõned lähevad läbi soodsa SIP Trunk VoIP kanali.

Integreeritud EVM kõnepost ja tervitusteated

Iga HiPath 3300/3350/3500/3550 lahendusega tuleb koheselt kaasa lihtne kõneposti lahendus EVM 24 postkastiga.

EVM saab rakendada töösse ka kui tervitusteadete, järjekorrateadete või automaatse sekretär ("..kui soovite ... vajutage ...") seadme.

DECT juhtmeta telefonide võrgu toetus

Võimalus ehitada välja DECT raadiovõrk ilma juhtmeta SIEMENS Gigaset Professional seeria käsitelefonide tarvis.

Gigaset Professional juhtmeta käsitelefonid on loodud silmas pidades Siemens HiPath integreeritud DECT leviala lahendust. See tähendab, et neid telefone kasutades on tagatud HiPath jaama kogu funktsionaalsuse, sealhulgas üldise telefoniraamatu kasutamine.

Juhtmeta Professional seeria käsitelefon on sama numbri ja teenuste valikuga sõltumata, millise integreeritud DECT tugijaama piires viibitakse. Kui leviala on pidev, siis on tagatud vaba liikumine kogu leviala ulatuses ka kõne ajal.

Juhtmeta käsitelefoni suurim eelis on täiesti tasuta sisekõned (ei minuti hinda ega kuutasu) ja liikuva inimesega kiiresti ühenduse saamise võimalus. Teisalt ei ole kasutaja seotud oma töölauaga, mis tähendab Teie jaoks, et töötaja saab liikumist nõudvaid tööülesandeid täita ka kõne ajal.

 • SIEMENS Gigaset S4
 • SIEMENS Gigaset SL3
 • SIEMENS Gigaset M2
 • SIEMENS Gigaset M2 Plus
 • SIEMENS Gigaset M2 Ex

DECT raadiovõrgu rajamisel on võimalik kasutada nii klassikalisi DECT tugijaamasid (HiPath Cordless Office ) kui ka IP DECT tugijaamasid (HiPath Cordless IP).

Eesti keele toetus

Iga kasutaja saab oma eelistuse järgi seada oma telefoni menüü keele. Valikute hulgas on nüüd lisaks inglise, saksa, vene ja teistele keeltele ka eesti keel.

OpenScape Office V2 tarkvara kohaloleku Presence esitusega

Teil on võimalik käivitada tarkvara OpenScape Office, mis muu hulgas pakub kasutajale ka ülevaadet kaastöötajate kohaloleku Precece kohta.

Sõltuvalt kasutaja kohaloleku infost muutub automaatselt kõnede suundumine. Näiteks kui kasutaja on majast väljas, suunduvad kõned mobiilile. Kui aga on puhkusele, siis suunduvad teda asendavale kolleegile.

OpenScape Office pakub kõike seda, millest arvutikasutajana oled telefonisüsteemi juures puudust tundnud. Olgu siin loetletud:

 • Presence
 • Microsoft Office Outlook plug-in
 • Directories
 • Favorites List
 • Voice Message Box
 • Fax Message Box
 • Call Me! - For the occasional homeworker
 • Personal Notifications
 • Personal Call Journal
 • Info Status Pops
 • Personal AutoAttendant
 • Attendant Console
 • Dial from any Desktop Application
 • Live Call Recording
 • Instant Messaging

Haldusprogramm ManagerC

HiPath 3000 on täielikult kaughooldusega hallatav. Seega saate kõik soovitud muudatused tellida ELISTA hoolduskeskusest.

Juhul, kui soovite sidesüsteemi jaamaprogrammi ise hallata, on selleks otstarbeks olemas haldustarkvara HiPath ManagerC.

Kaughooldus koos lahenduse töö monitooringuga

HiPath 3000 on täielikult kaughooldusega hallatav. Seega saate kõik soovitud muudatused tellida ELISTA hoolduskeskusest.

Lisaks pakub uus versioon monitooringut, et hoolduskeskus saaks ülevaate jaama alarmidest ning olekutest. See on suureks abiks jaamaprogrammi optimaalse töö hindamiseks, profülaktikas ning võimalike rikete kiireks kõrvaldamiseks.

Uued võimalused tööprogrammis nagu korduv suundumine

Uuenenud süsteem pakub mitmeid uusi võimalusi, kuidas jaama tööprogrammi Teie vajadustele vastavalt tööle rakendada.

Olgu siin välja toodud kõne korduv suundumine, kui omadus, millest paljud Hicom telefonijaama kasutajad seni puudust on tundnud.

Samuti on olemas korralik LCR seadistus ning mobiilsete abonentide sidumise võimalused. Olemas on nii paindlik kõnekeskuse lahendus kui ka vahendid, et rakendada PLV privaatse lühivaliku teenust, mis võimaldab ettevõtte soodustusega GSM lühinumbreid ka laulatelefonilt valida.

Tootja täielik toetus

Uuendatud vahendusjaam on taas tootja poolt täielikult toetatud.

See tähendab Teie jaoks seda, et saadaval on kõik vajalik, et süsteemi komplekteerida ning laiendada. Vajaduste tekkides on saadaval tarkvara parandused ning varuosad.

FaLang translation system by Faboba

Hoolduskeskus

Telefon: (+372) 606 3333
Faks: (+372) 606 3344
E-post: hooldus@elista.ee

ELISTA hoolduskeskus on avatud tööpäevadel kella 8:30 kuni 17:00 või vastavalt koostöölepingus määratule.

Müük

Telefon: (+372) 606 3335
Faks: (+372) 606 3344
E-post: elista@elista.ee
kodulehe tegemine, veebidisain